تهران،میدان فاطمی،خیابان شهیدگمنام،نبش کوچه2/1،پلاک83،طبقه سوم،واحد4

021-88396118

کنترل و ابزار دقیق

تهران،میدان فاطمی

info@tolueparsian.com

021-88396118

شنبه تا چهار شنبه 8 تا 18

کنترل و ابزار دقیق
1
آگوست 5, 2022
admin

سیستم کنترل و ابزار دقیق

سیستم کنترل و ابزار دقیق شرکت پتروکهن نفتان به پشتوانه كادر فني و متخصصان با تجربه ، به كارگيري فناوري روز ، تجهيزات و استانداردهای مناسب در زمينه‌های تخصصی برق ، كنترل و ابزاردقيق فعال می باشد. این شرکت ارائه دهنده راهكارهای جامع و خاص سیستم کنترل و ابزار دقیق برای سيستم های كنترل و مانيتورينگ واحد‌های صنايع نفت ،سیمان، پتروشيمی، پالايشگاهی، یکپارچه سازی و بروزرسانی سیستم های کنترل قدیمی در قالب پروژه‌های EPC یا سیستم کنترل و ابزار دقیق مجزا می باشد.

اين راهكارها شامل خدمات ذیل می باشد :

  • مشاوره و نظارت بر سیستم کنترل و ابزار دقیق

ارائه خدمات مشاوره سیستم کنترل و ابزار دقیق جهت انتخاب مناسب‌ترين روش‌ها و تجهيزات در پروژ‌ه‌های اتوماسيون صنعتی

مشاوره درراستای انتخاب تجهيزات برق و کنترل با در نظر گرفتن آخرين تکنولوژی روز سیستم کنترل و ابزار دقیق

  • مشاوره و طراحی نقشه های برق و کنترل و ابزار دقیق

ابزار دقیق و اتوماسیون صنایع نفت

هدف مجموعه سیستم کنترل و ابزار دقیق در زمینه های برنامه ریزی طراحی و انتخاب تکنولوژی ، مدیریت، نظارت، بهینه سازی و نوسازی سیستم های ابزار دقیق ، کنترل و اتوماسیون صنعت نفت بتواند به نحو موثری پاسخگوی نیازهای سیستم کنترل و ابزار دقیق روبه گسترش صنایع نفت کشور به تکنولوژی پیشرفته ابزار دقیق و اتوماسیون باشد.

متخصصان ما در زمینه سیستم کنترل و ابزار دقیق می توانند در بخش های بالادستی و پایین دستی نفت از جمله اکتشاف ،حفاری ،بهره برداری ،انتقال نفت و گاز، پالایشگاه ها و صنایع پتروشیمی فعالیت نمایند .

سیستم کنترل و ابزار دقیق صنعتی

سیستم کنترل و ابزار دقیق صنعتی برای کنترل و نظارت بر شرایط از جمله دما ، فشار و میزان مایع در تأسیسات فرآوری ، پالایشگاه های نفت ، کارخانه های پتروشیمی ، خطوط لوله نفت و گاز و عملیات توزیع استفاده می شوند.کاربردهای رایج سیستم کنترل و ابزار دقیق نفت و گاز شامل نظارت بر حضور گازهای قابل اشتعال و قابل احتراق در مناطق تولید و ذخیره سازی و نظارت بر میزان انتشار برای کنترل آلودگی است. از سیستم کنترل و ابزار دقیق برای نظارت و کنترل جریان در سیستم های تحویل نیز استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

WeCreativez WhatsApp Support
جهت مشاوره در واتساپ فرم را تکمیل نمایید
چطور می تونیم به شما کمک کنیم؟